rezultati

Pregled Regata,
Svi Rezultati sezone '23

Tešketova regata

Domaći program

20-22

oktobar

6

Trka

Regata na Dunavu u organizaciji jedrilicarskog kluba Zemun odrzana je od 20-22. oktobra.REZULTATI

Trofej Beograda

Domaći program

7-8

oktobar

5

Trka

Tradicionalna regata za klasu Optimist u organizaciji beogradskih klubova odrzana je od 7-8. oktobar na savskom jezeru.REZULTATI

Prvenstvo Srbije 2023 ZA KLASE Finn i 470

Domaći program

6-8

oktobar

3

Trke

Državno prvenstvo 2023 za klase Finn i 470.REZULTATI

Kup Golupca

Domaći program

29-1

oktobar

2

Trke

Tradicionalna regata na golubačkom jezeru održana je 29-1 oktobra.REZULTATI

Savski kup

Domaći program

23-24

septembar

4

Trke

JK Sava organizovao je svoju regatu za klasu Mikro od 23-24. septembra na kojoj je ucestvovalo 15 brodova.REZULTATI

Berbanski dani

Domaći program

9-10

septembar

1

Trka

Tradicionalna regata na palićkom jezeru održana je 9 i 10 septembra u organizaciji JK Palić.REZULTATI

EurILCA Europa Cup 2023

Međunarodni program

1-3

septembar

5

Trka

Na Djerdapskom jezeru kod Donjeg Milanovca odrzan je EurILCA Europa Cup na kome je ucestvovalo preko 50 takmicara iz 6 zemalja.REZULTATI

Prvenstvo Srbije 2023 za klasu ILCA

Domaći program

31-3

septembar

8

Trka

Ucestvovalo je 42 takmicara iz 8 klubova. Prvog dana odrzane su 3 trke po idealnom gornjaku 5-7 m/s..REZULTATI

48.KUP ĐERDAPA

Domaći program

25-27

avgust

3

Trke

Odrzana je tradicionalna međunarodna regata na Dunavu u nacionalnom parku Đerdap u organizaciji u svim klsama..REZULTATI

PRVENSTVO SRBIJE U TIMSKOM JEDRENJU

Domaći program

24

avgust

15

Trka

Na Djerdapskom jezeru kod Donjeg Milanovca 24. avgusta odrzano je timsko jedrenje u klasi Optimist.REZULTATI

ZOKIJEVA REAGATA

Domaći program

20-21

maj

4

Trke

Na tradicionalnoj memorijalnoj Zokijevoj regati ove godine učestvovalo je preko 70 takmičara i 60 jedrilica.REZULTATI

PRVENSTVO SRBIJE ZA KLASU MICRO

Domaći program

12-14

maj

7

Trka

Od 12 - 14. maja na Dunavu održana je regata za prvenstvo Srbije za klasu Micro, koja je okupila 7 brodova i oko 18 takmičara iz 2 kluba.REZULTATI

PRVENSTVNO SRBIJE ZA KLASU OPTIMIST

Domaći program

4-7

maj

3

Trke

Na Prvenstvu Srbije za klasu optimist na kome je učestvovalo 35 optimista iz 6 klubova.REZULTATI

SEEOOC

Domaći program

5-7

maj

3

Trke

Regata je okupila oko 68 takmičara iz više zemalje (Makedonija, Crna Gora, Slovačka, Madjarska i Sbija).REZULTATI

PRVOMAJSKA REGATA

Domaći program

29-1

maj

5

Trka

Vise od 110 takmičara iz Srbije i Madjarske učestvovalo je na tradicionalnoj prvomajskoj regati na Paliću.REZULTATI

OTVORENO PRVENSTVNO VOJVODINE

Domaći program

21-23

april

4

Trke

Prvenstvo na kome je učestvovalo oko 69 takmičara u klasama 470, Fin, Optimist, ILCA 7, ILCA 6, ILCA 4.REZULTATI

IZOLA SPRING CUP

Međunarodni program

6-9

april

8

Trka

Odrzana je velika prolećna regata na kojoj je učestvovalo 130 laserasa.REZULTATI

COCINA REGATA

Domaći program

1-2

april

5

Trka

Odrzana je COCINA regata za klase ILCA 4 i Optimist u Bezanijskom zimovniku koja je okupila preko 30 takmicara.REZULTATI

ILCA EVROPA KUP SLOVENIJA

Međunarodni program

24-26

mart

7

Trka

održana je prva ovogodišnja regata serije regata ILCA evropa kup, koja je okupla preko 143 takmičara iz Evrope.REZULTATI

OPTIOPENING PIRAT

Međunarodni program

3-5

mart

5

Trka

Od 3-5.mart u Slovenji, Piran odrzana je regta sa preko 140 optimistaREZULTATI

EurILCA Europa Cup 2023

Domaći program

1-3

septembar

5

Trka

REZULTATI

Prvenstvo Srbije 2023 za klasu ILCA

Međunarodni program

31-3

septembar

8

Trke

REZULTATI

48.KUP ĐERDAPA

Domaći program

25-27

avgust

3

Trke

REZULTATI

PRVENSTVO SRBIJE U TIMSKOM JEDRENJU

Domaći program

24

avgust

15

Trka

REZULTATI

zokijeva regata

Domaći program

20-21

maj

4

Trke

REZULTATI

otvoreno prvenstvo vojvodine

Domaći program

21-23

april

4

Trke

REZULTATI

prvenstvno srbije za klasu micro

Domaći program

12-14

maj

7

Trka

REZULTATI

izola spring cup

Međunarodni program

6-9

maj

4

Trke

REZULTATI

prvenstvo srbije za klasu optimist

Domaći program

4-17

maj

3

Trke

REZULTATI

seeooc

Domaći program

5-7

maj

3

Trke

REZULTATI

prvomajska regata

Domaći program

29-1

maj

5

Trka

REZULTATI

cocina regata

Domaći program

1-2

april

5

Trka

REZULTATI

ilca evropa cup slovenija

Međunarodni program

24-26

mart

7

Trka

REZULTATI

optiopening pirat

Međunarodni program

3-5

mart

5

Trka

REZULTATI

World Sailing
Rangiranja

World Sailing rangiranja služe kao globalni standard za ocenjivanje performansi u ovom sportu, prikazujući najbolje jedriličare u različitim klasama. Ovaj rangse određuju se na osnovu rezultata sportista na međunarodnim takmičenjima, obezbeđujući pravednu i sveobuhvatnu evaluaciju njihovih veština. Redovno ažurirani od strane Svetske jedriličarske federacije, rangiranje pruža uzbudljiv i aktuelan prikaz dinamičnog sveta takmičarskog jedrenja.

Kliknite ovde